Yangınlara, partilerden tepki yağdı

Muğla'nın birçok noktasında eş zamanlı çıkan yangınlara Gelecek Partisi Fetiye İlçe Teşkilatından da tepki yağdı. Ülke genelinde meydana gelen yangınların sabotaj olduğuna değinen Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, 'Gelecek Partisi olarak partiler üstü her türlü birliği ve beraberliğe hazırız' dedi.

PAYLAŞ
Yangınlara, partilerden tepki yağdı
Muğla’nın birçok noktasında eş zamanlı çıkan yangınlara Gelecek Partisi Fetiye İlçe Teşkilatından da tepki yağdı. Ülke genelinde meydana gelen yangınların sabotaj olduğuna değinen Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, “Gelecek Partisi olarak partiler üstü her türlü birliği ve beraberliğe hazırız” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Ülke genelinde meydana gelen yangınlar hakkında açıklama yapan Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, “Ülkemizde tarih boyunca olduğu gibi, tehdit ve saldırılar altında ekonomik, sosyal ve siyasal saldırıların olduğu bugünde milli hazinemiz olan ormanlarımıza yönelik organize bir yakma sabotaj girişimi başlatılmıştır. Böylesine hassas bir dönemde yapılması gerekenler açıkça ortadadır. Halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Gelecek Partisi olarak partiler üstü her türlü birliği ve beraberliğe hazır olduğumuzu ifade ederim. Bu yangınların biz saldırı olduğunu, genelde turizm bölgelerinde yapılan bu saldırı açık ve net ortadadır. Bunun bütün halkımız bilincindedir” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN