'Vefa Destek Grubu' 24 Saat Vatandaşın Hizmetinde Olacak

AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları tarafından tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan, virüsün yayılım hızını düşürmek amacıyla evden çıkamayan vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere 'Vefa Destek Grubu' oluşturuldu. Oluşturulan grupla evden çıkamayan vatandaşlarımızın evleri ziyaret edilerek, ihtiyaçları ve istekleri not edilecek, daha sonra alışveriş yapıp vatandaşlara ürünleri teslim edilecek.

PAYLAŞ

Ak Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker yaptığı açıklama da evden çıkamayan vatandaşların 24 saat boyunca kendilerine ulaşabileceklerini söyledi. Ülker,”Dünyamız ve Türkiye'miz yaklaşık 8 aydır yeni tip Covid-19 pandemisine (koronavirüs) karşı mücadele ediyor. Türkiye, koronavirüsle etkin mücadele sürdürürken maalesef vaka sayılarındaki artış devam ediyor. 
AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları olarak, tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan, virüsün yayılım hızını düşürmek amacıyla evden çıkamayan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere gönüllülerden oluşan 'Vefa Destek Grubu' oluşturduk. VEFA DESTEK GRUBUNDA gönüllü olan arkadaşlarımız, evden çıkamayan vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını ve isteklerini not edecek, daha sonra alışveriş yapıp vatandaşlara ürünlerini teslim edecek. 24 saat boyunca vatandaşlarımıza hizmet edecek grubumuza; 0 (535) 735 45 20 numaralı telefondan ulaşıp yardım talebinde bulunabilirsiniz” dedi.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN