Vali Tavlı Ziyaretlerine Devam Ediyor

Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretleri kapsamında Menteşe ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.

PAYLAŞ


Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretleri kapsamında Menteşe ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.
 
İlk olarak Menteşe Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’dan ilçenin genel durumu, yatırım programları ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
Ziyaretin devamında Vali Orhan Tavlı, Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti. Ziraat Odasına yapılan ziyaretin ardından Menteşe Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile bir araya geldi.
 
Vali Orhan Tavlı, Belediye ziyaretinin ardından Muğla Yörük Obaları Derneğini ziyaret ederek Yörük Kültürü hakkında bilgi aldıktan sonra Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
 
Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığına yapılan ziyaretin ardından Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, ilçenin genel asayiş ve güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

 Vali Tavlı, daha sonra Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ve Muğla İli Muhtarlar Federasyonunu ziyaret etti.
 
Vali Orhan Tavlı, daha sonra düzenleme çalışmalarının %85’i Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından desteklenen Kurşunlu Meydanında incelemede bulundu.
 
Kurşunlu Meydanında yapılan incelemenin ardından Muğla Muhtarlar Federasyonunu ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, mahalle muhtarların talep ve ihtiyaçları dinledi.
 
Vali Orhan Tavlı ziyaretleri kapsamında, Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odasını ziyaret ederek 13 ilçe temsilcisi ile bir araya geldi. Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odasına yapılan ziyaretin ardından Vali Orhan Tavlı, Türk Hava Kurumunu ziyaret ettikten sonra, Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur’un babası Remzi Cesur’u ziyaret etti.
 Tavlı Muğlaspor'u Ziyaret Etti
Ziyaretlerin devamında Vali Orhan Tavlı, Muğla Spor Kulübünü ziyaret etti. Muğla Spor Kulübüne yapılan ziyaretin ardından Vali Orhan Tavlı, Düğerek yolu üzerinde yurt yapılması planlanan Vakıf arazisinde incelemede bulundu.
 
Son olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ortaköy Kemal Dirikan Spor Tesislerini ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, burada yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Vali Orhan Tavlı’nın Menteşe ziyaretlerinde, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız bulundu.

Ferdi Yavuz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN