Uzunoğlu tekrar başkan seçildi

Seydikemer Yörük Türkmen Kültür Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Seydikemer Gürcan Akan Parkı Çay Bahçesi'nde tek liste ile gerçekleştirilen seçimli genel kurulda İsmail Uzunoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

PAYLAŞ

Kongrede ilk olarak açılış ve yoklama yapıldı. Ardından saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi. Daha sonra Divan Başkanlığına İsmail Yarbaşı seçilirken, yönetim kurulu faaliyet raporu ve tahmini bütçe okunup ibra edildi.Yönetim ve denetim kurulu seçimlerinin yapılmasının akabinde dilek ve temennilere geçildi. 

Genel kurulda bir konuşma yapan Fethiye Yörük Türkmen Kültür Derneği Başkanı Ramazan Kıvrak, “Seydikemer ve Fethiye ayrılamaz. Fethiye köylerinde yaşayanlar olarak kışın Fethiyeli, yazın Seydikemerliyiz. Dernekler olarak sürekli birlikte hareket ediyoruz. Seydikemer derneğimize sahip çıkın” dedi. 

Son olarak bir teşekkür konuşması yapan Seydikemer Yörük Türkmen Kültür Derneği İsmail Uzunoğlu, “Seydikemer Yörük Türkmen KültürDerneğimizin genel kurulunu gerçekleştirdik. Üyelerimize ve yönetimimize bizleri bu göreve yeniden layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Seydikemer’imize ve ülkemize hayırlı uğurluolsun” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN