Uno Club Fethiye, Uno Fest 2021'e damgasını vurdu

Bu yıl Antalya Dokumapark'da gerçekleşen organizasyona, yine Fethiye Uno Club ekibi damgasını vurdu. Türkiye'deki Anadolu kulüpleri içinde ilk ve tek aile kulübü olan ve birlik, beraberlik ve dayanışma üzerine kurulan Uno Club Fethiye, her yıl katıldığı ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uno Fest'ten 2 madalyayla döndü.

PAYLAŞ
Uno Club Fethiye, Uno Fest 2021'e damgasını vurdu
Bu yıl Antalya Dokumapark’da gerçekleşen organizasyona, yine Fethiye Uno Club ekibi damgasını vurdu. Türkiye’deki Anadolu kulüpleri içinde ilk ve tek aile kulübü olan ve birlik, beraberlik ve dayanışma üzerine kurulan Uno Club Fethiye, her yıl katıldığı ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uno Fest’ten 2 madalyayla döndü.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Esra Kapıcı

Fethiye’yi  yurt içi ve yurt dışında tanıtma amacıyla yola çıkan Fethiye Uno Club, katıldığı ve destek verdiği organizasyonlarla ilçenin gururu olmaya devam ediyor.  Her yıl bu çıtayı bir üste taşımayı başaran Club, Türkiye’de yine ilk Cumhuriyet Konvoyu yaparak ulusal ana haber bültenlerinde yer alarak Fethiye’yi hakkıyla tanıtmıştı. Yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile Fethiye halkının da beğenisini kazanan Fethiye Uno Club, şimdiden gönüllere sempatik Klasik Unocular olarak girdiler.

2 MADALYAYLA DÖNMENİN GURURUNU YAŞADIK
Antalya’da düzenlenen Uno Fest ile ilgili yaptığı açıklamada, Fethiye’ye 2 madalyayla dönmenin gururunu yaşadıklarını belirten  Yücel Oto Kuaför sahibi ve Uno Club Fethiye Başkanı Stepway Fethiye Yöneticisi Yücel Özdemir, “2021 Uno Fest Antalya’da klasik otomobillerden UNO araçların, Antalya Dokumapark’ta festivalini yaptık. Birbirinden renkli yüzlerce araç katıldı. Organizasyon, renkli görüntülere sahne oldu. Uno Club Fethiye olarak bizler, araçlarımız,  flama ve bayraklarımız ile şölene damga vurduk. Antalya halkı UNO araçlarımızı Dokumapark’ta keyifle incelediler, foto çekinerek hatıra biriktirdiler. Üyelerimiz de birbirleriyle yıllarca sosyal medya üzerinden görüşüyorlardı. Festival sayesinde hasret giderdiler. Zira tüm illerin kulüp araçları ile Antalya’da toplanma fırsatı bulduk. Kepez Belediye başkanı Hakan Tütüncü’nün de gelmesiyle festivalimiz daha da renklendi. Başkan Tütüncü, Fethiye’yi sevdiğini yine dile getirdi. Uno Club Fethiye olarak, Uno Club Antalya’ya destek olduğumuz bu  4. Festival” şeklinde konuştu.

FETHİYE’MİZİ SOSYAL, KÜLTÜREL VE SPORTİF ALANLARDA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE TANITTIK
Fethiye’yi her alanda tanıtmak için ellerinden geleni yaptıklarına değinen Özdemir “Festivalde orjinallik ve güzellik yarışması, modifiye yarışması, desibel yarışması düzenlendi. Uno benim aracım orjinallik 2. si olurken yine üyelerimizden Yusuf Kahya’nın aracı ise Desibel yarışmasında 3. olarak madalya almaya hak kazandık. Ödüllerimizi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü takdim etti. Uno Club Fethiye Başkanı olarak yurt içinde ve yurt dışında Fethiye’mizi sosyal, kültürel ve sportif alanlarda elimizden geldiğince tanıttık, tanıtmaya devam edeceğiz. Bize her zaman destek olan Fethiye Belediye Başkanım Alim Karaca’ya teşekkür ederim” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN