ÜNLÜLERİN DANIŞMANI BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY

Ünlü isimlerin prodüktörü ve iletişim danışmanı Özgür Aras, Bodrum Belediye başkanlığına aday olacağını açıkladı. Her hafta Cuma günü Youtube Geco Medya kanalında ekrana gelen, moderatörlüğünü Melis Güvenç'in yaptığı izleMelis'in programının bu haftaki konuğu ünlü menajer ve iletişim danışmanı Özgür Aras oldu. Kısa süre önce 11'inci kitabı 'Henüz Tanışmadık' ile okurlarıyla yeni kitabının heyecanını paylaşan Aras Bodrum seçimlerine adaylığını koymaya hazırlanıyor.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Ferdi Yavuz'un haberine göre; 28 yıllık meslek hayatında birçok sanatçının yol arkadaşlığını yapan ve her birinin ayrı ayrı alkışına ortak olduğunu söyleyen Özgür Aras sonsuza dek bu işi yapmayacağını ve bir gün bırakıp siyasete atılacağını açıkladı. Bundan sonrası için kariyerine yeni bir yön vereceğini anlatan ve ilk defa siyasete atılacağını açıklayan Özgür Aras; “Gönlümde hep siyaset yapmak vardı. Bir şekilde Bodrum Belediye Başkanlığı’na oynayacağım. Bu benim çocuk hayalimdi” dedi. Çocukluk hayalinin siyasete atılıp, bir bakanın özel kalem müdürlüğünü yapmak olduğunu anlatan Özgür Aras ünlüler dünyasına ise Zerrin Özer ile tanışmasıyla adım attığını anlattı. “Pırıltılı dünyayı çocuk aklımla çok sevdim” diyen Özgür Aras sözlerine şöyle devam ederek “Şimdiki aklın olsa bu hayatın içinde olur muydun dersen; sanmıyorum, yapmazdım. Ankara’da mecliste veya bir bakanlıkta işini çok iyi yapan bir özel kalem müdürü olurdum” dedi.

“GEÇEN SEÇİMLER ISINMA TURUM OLDU”
Bir önceki seçimlerde Bodrum Belediye Başkanlığı’yla ilgili görüşmeleri olduğunu anlatan Özgür Aras, geçen seçimin kendisi için zamanlama konusunda erken olduğunu ama aynı zamanda iyi bir ısınma turu olduğunu da söyledi. Aras, “Bir sonraki seçimlerde büyük ihtimalle adaylığımı koymuş olacağım. Bodrum için, çocukluğumun geçtiği, anılarımın olduğu en sevdiğim şehre faydalı şeyler yapmayı çok istiyorum” açıklamasında bulundu.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN