Ünlü İş Adamı Fethiye'de İncelemelerde Bulundu

İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden borsa yatırımcısı işadamı Volkan Akçıray, FGSİAD Başkanı İşadamı Yunus Önder'in daveti üzerine Fethiye ve bölgesinde incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ

İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden borsa yatırımcısı işadamı Volkan Akçıray FGSİAD Başkanı İşadamı Yunus Önder'in daveti üzerine Fethiye ve bölgesinde incelemelerde bulundu.
Türkiye başta olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada borsalarında yatırımları olan Akçıray, Fethiye ve bölgesinde turizm başta olmak üzere yeni nesil tarım yatırımları yapmak için Yunus Önder'in daveti üzerine özel bir jetle Dalaman Havalimanına geldi. Oradan bell 430 tipi helikopter ile Yunus Önder ile birlikte Fethiye ve bölgesini havadan gezdi.
Daha önce de megayatlar ile bölgeyi denizden gezen Akçıray havadan bölgenin daha güzel gözüktüğünü dünyada Miami dahil birçok şehirde konutları olan Akçıray, Fethiye ve bölgesinin dünyanın en müstesna yerlerinden birisi olduğunu ifade etti .
Akçıray, "Yunus Önder uzun yıllardan beri tanıdığımız İstanbul camiasında sevilen bir dostumuz. Uzun zamandan beri Fethiye ve bölgesine yatırım için davet ediyordu. Kısmet bugünmüş" dedi.
Akçıray, Fethiye ve bölgesine VIP turizm başta olmak üzere yeni nesil tarım uyguları ile ilgili ciddi bütçeli yatırımlar yapacağını kaydederek Yunus Önder'e misafirperverliğinden dolayı da teşekkür etti
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN