Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nın birincileri bu yıl da MSKÜ'den

MSKÜ Dalaman Meslek Yüksekokulu öğrencileri, katıldıkları 17. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nda 67 takım arasından birinci oldu.

PAYLAŞ

Mars Logistics ve Lojistik Derneği (LODER) iş birliğiyle gerçekleştirilen ve bu yıl 17'ncisi düzenlenen Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nın sonuçları açıklandı. 
Lojistik zeka, ekip çalışması, proje yönetimi gibi pek çok donanıma hâkim olmayı gerektiren, sektörü yakından tanıma ve analiz etme imkanı sunan 17. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nda MSKÜ öğrencileri büyük bir başarı elde etti.
Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nda, Türkiye genelinde program adında “lojistik” kelimesi bulunan meslek yüksekokullarının katıldığı “C Kategorisinde”, Dalaman Meslek Yüksekokulu Lojistik Bölümü öğrencileri Üniversitelerini başarı ile temsil etti.
Dalaman Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Haşim Kafalı’nın desteklediği, Yönetim ve Organizasyon Bölümü Başkan Vekili Öğr. Gör. Kadir Aydoğan’ın koordinatörlüğünde bulunan ve Dalaman Meslek Yüksekokulu Lojistik Bölümü öğrencileri Buse Bilcen, Fethiye Çağla Özay, Tunahan Demirezen’den oluşan ekip, yarışmaya katılan 67 takım arasından birinci olmayı başardı. 
Lojistik Bölümü 2016 ile 2017 yıllarında da aynı yarışmada birincilik ödülünün sahibi olmuşlardı.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN