Ülke Genelinde 'Tefecilik-2' Operasyonu: Muğla'da 6 Gözaltı

EGM Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca ülke genelinde düzenlenen 'Tefecilik-2' operasyonu kapsamında Muğla'da 6 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda çok sayıda alım-satım sözleşmesi, senet, araç satış sözleşmesi, tapu ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

PAYLAŞ

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca 13.07.2021 tarihinde ülke genelinde düzenlenen "Tefecilik-2" operasyonu düzenledi. Operasyonlar kapsamında Muğla’da 6 şüpheli gözaltına alındı.
Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “KOM Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde 13.07.2021 günü tefecilik suçuna karşı yapılan eş zamanlı operasyonlarda; İlimiz genelinde Fethiye, Bodrum ve Milas ilçelerinde 4 farklı adreste H.Ç, K.Ç, D.Ç, Y.K, P.A ve F.B isimli şüpheliler operasyon kapsamında yakalanarak gözaltına alınmıştır.  İkametlerde yapılan arama neticesinde; Suçtan elde edildiği değerlendirilen; 56 adet alım-satım sözleşmesi, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet senet, 3 adet araç satış sözleşmesi, 2 adet tapu ile bir miktar çek ve çeşitli evrak ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan 6 şüpheli şahıs Şube Müdürlüğümüz işlemlerinin ardından adliyeye intikal ettirilecektir.”
 

Ferdi Yavuz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN