Türkiye şampiyonası için gittiler

Fethiye Yelken ve Spor Kulübü öğrencileri, Türkiye Yelken Federasyonu tarafından İstanbul Büyükçekmece'de düzenlenecek olan Türkiye Kupası Yarışları için İstanbul'a hareket etti. 10 sporcu ve antrenörlerden oluşan heyet Yelken Tesisleri'nden kulüp idarecileri ve aileler tarafından uğurlandı.

PAYLAŞ

Lazer ve optimist sınıfında yarışacak olan Fethiye Yelken ve Spor Kulübü sporcuları, 9-15 yaş aralığında… Geçtiğimiz organizasyonlarda Türkiye ve Fethiye’yi milli takımda temsil eden Kumsal Ulaş’ın da yer aldığı sporcuların başarılı bir sonuçla Fethiye’ye dönmesi bekleniyor. 18-23 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek yarışlar için hareket eden Fethiye Yelken ve Spor Kulübü yetkilileri, desteklerinden dolayı Yat Otellerine teşekkürlerini sundu. 

Fethiye Yelken ve Spor Kulübü Başkanı Halit Uran yaptığı açıklamada, “18 Kasım’da, Türkiye Yelken Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Kupası Yarışlarına katılmak üzere sporcularımızı ve antrenörlerimizi gönderdik. Çocuklarımız bir yıllık çalışmaları ve daha önce yapılan 4 yarışın puanlamasından elde edilen sonuçlara göre milli takıma katılmaya hak kazanacaklar. Sporcularımızın antrenörler tarafından en iyi eğitimi aldığını düşünüyoruz. Şu zamana kadar başarılı sonuçlar aldılar. Milli takıma yükselen sporcular oldu. Ulusal ve uluslararası yarışlarda bizleri başarı ile temsil ettiler. Bu yarışın sonucunda sporcularımızın kupa ve madalya ile döneceğine inanıyoruz. Yeni bir kulüp olmamıza rağmen bizden desteğini esirgemeyen Yat Otelleri sahibi arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bize destek olmak isteyen sponsorları kulübümüze bekliyoruz” dedi. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN