Türkiye Boks Şampiyonasında Muğla'yı temsil edecekler

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü boksörleri Üzümlü Anadolu Lisesi öğrencisi Mustafa Erdoğan ile Özel Uğur Anadolu Lisesi öğrencisi Freddy McCauley Ocak ayında yapılacak Liseler Arası Türkiye Boks Şampiyonası'na gitmeye hak kazandılar.

PAYLAŞ

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü adına ringe çıkan 75 kilogramda Freddy Mccauley ve 64 kilogramda Mustafa Erdoğan; Muğla’da düzenlenen etkinlikte il şampiyonu oldular. Sporcularımız Ocak ayında Karabük’te yapılacak olan Liseler Arası Türkiye Şampiyonası’nda, ilimizi temsil edecekler. Antrenör Sezer Olpak, “Her gittiğimiz Türkiye şampiyonasında çeyrek finale kadar yükseliyoruz. Umarım bu sefer şeytanın bacağını kırıp, Türkiye şampiyonluğunu Muğla’ya getireceğiz. Sporcularımla gurur duyuyorum. Haftada 8 idmanla Türkiye şampiyonasına hazırlandık” dedi. 

Aynı zamanda Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu olan Songül Ayten, Büyük Kadınlar il şampiyonu olarak Erzurum’da yapılacak 22-27 Aralık 2019 Büyük Kadınlar Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandığı belirtildi. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN