Turgay Öztürk, Bizim adayımız Kadem Mete

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk Muğla'da 1 Şubat Pazartesi günü Muğla Menteşe Spor Salonunda yapılacak olan İl Kongresi ile ilgili açıklamasında, 'Bizim adayımız Genel Merkez'in adayı Kadem Mete'dir' dedi. AK Parti Fethiye İlçe başkanı Turgay Öztürk Fethiye'ye büyük bir devlet hastanesi, hükümet konağı, polis karakol binası kazandırmak için çalışma yaptıklarını belirtip, İnlice mahallesinde meydana gelen hortumda oluşan zararların ortadan kaldırılması için çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.

PAYLAŞ

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk,  1 Şubat Pazartesi günü yapılacak Ak Parti Muğla olağan İl Kongresinde Fethiye İlçe Örgütü olarak Genel Merkezin aday gösterdiği mevcut İl Başkanı Kadem Mete’yi destekleyeceklerinin altını çizdi. AK Parti Muğla İl Kongresine AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Nurettin Canikli’nin yanı sıra 655 delege katılması bekleniyor. 
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, İlçe Teşkilatında yaptığı basın açıklamasında “1 Şubat 2021 Pazartesi günü Ak Parti Muğla 7. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongre için gerekli tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Kongremize Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcılarımız Mahir Ünal ve Nurettin Canikli katılacaklardır. Kongrede Muğla genelinde 655 delegemiz var. Kongremizde Fethiye ilçemizden 105 delegemiz oy kullanacak. Biz daha önce söylediğimiz gibi Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı olarak delegelerimiz ile birlikte Genel Merkezimizin devem etmesi yönünde karar verdiği, mevcut il başkanımız Kadem Mete’yi destekliyoruz.  Oylarımız Kadem Mete’ye” diye konuştu.  Başkan Öztürk, “Muğla İl kongresine katılmak isteyen delegeler ve partililerimiz için Pazartesi günü sabah saat 09’00 da Fethiye Salı Pazarı meydanından araçlarımız kaldırılacaktır” dedi.
“YENİ HASTANE KAZANDIRACAĞIZ”
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk Fethiye’ye büyük bir devlet hastanesi, hükümet konağı ve polis karakolu kazandırmak istediklerini belirterek, “Biz genellikle meclis toplantısının ardından bir değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Bir takım projelerimiz devam ediyor. Büyük inşaatlar, gençlerle ilgili yatırımlar devam ediyor, spor salonu devam ediyor. Tabi ki önümüzdeki döneme ait güzel projelerimiz de var. Kısmet olursa Fethiye’ye büyük bir devlet hastanesi kazandırmak için hazırlıklar yapıyoruz. Yer konusunda araştırma halindeyiz. Bunun haricinde sayın bakanımızdan hem hükümet konağı hem polis karakolu sözünü aldık. İnşallah bunları önümüzdeki dönem peyder pey devreye sokmak istiyoruz. Özellikle hastane konusunda hızlı bir şekilde önümüzdeki dönemi kullanmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.
ZARAR GİDERİLİYOR
Geçtiğimiz günlerde İnlice mahallesinde yaşanan hortumun yol açtığı zararların giderilmesi için çaba gösterdiklerini söyleyen AK parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Biz muhtarlarımızla da bu konuyu an be an takip ettik. Özellikle İnlice bölgesinde zarar çok oldu. Hem telefon direkleri yıkıldı hem enerji hatları zarar gördü. Enerji hatları dün itibariyle tekrar dikildi ve kabloları çekme aşamasına gelindi. Telekom ve internet ile ilgili sıkıntıları da Telekom yetkilileriyle görüştük. Hayati tehlike arz edenlere öncelik verildi. Çünkü yolu kapatan hasarlar da oluştu. Tüm hasarları tüm yetkililerimiz sahada çalışarak gidermeye gayret ediyorlar. Vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun diyoruz. İnşallah bir daha böyle bir faciayla karşılaşmayız.” diye konuştu.
 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN