TUFAN 'O SENE BU SENE OLACAK'

Fethiyespor yönetim kurulu üyesi Cem Tufan, 3. Lig 2.grupta mücadele edecek lacivert beyazlıların bu sene bir üst lige yükseleceğini söyledi. Tufan, Afyonkarahisar kampını değerlendirip futbolcuların muhteşem bir arkadaşlık bağı oluşturduğunu, bunun da sahaya yansıyacağını ifade etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiyespor’un Afyonkarahisar kampı sona ererken Çarşambaspor’la oynadığı 3. hazırlık maçının yarıda kaldığı öğrenildi. Fethiyespor’un 1-0 üstünlüğüyle devam eden karşılaşma, rakip oyuncuların aşırı sert oyunu nedeniyle yarıda kaldı. Fethiyespor’un kampını değerlendiren yönetim kurulu üyesi Cem Tufan, çok güzel bir kamp dönemi yaşandığını anlattı.

Tufan; “Çok güzel bir dönem geçirdik. Zaman çok dar olmasından dolayı bir 10 günlük kamp düzenledik. Sağ olsun kulüp başkanımız güzel bir otel ayarladı. Güzel bir ortam vardı. 2 tane hazırlık maçı yaptık. Geçen sene biraz eksikliğini hissettiğimiz o dayanışma ve arkadaşlığı kendi gözümüzle gördük. Geçen seneden hatalarımızı biliyoruz. İsmail başkandan da bilgi aldık, kendimiz de zaman zaman gittiğimizde gördük. Biz takımımızın gidişatından memnunuz. Geçen sene bir kelimeyi hiç değerlendirmedik, hiç ağzımızdan çıkmadı. İnsanların da tabi beklentileri büyük. Biz yine ekonomiden taviz vermeden, kulübe herhangi bir yük getirmeden bu sene Allah nasip ederse, bu sene o sene olacak dedirtecek nitelikte takımımızı gördük. 2 futbolcuyla anlaştık ve Pazartesi, Salı günü sözleşme için gelecekler. Bunların açıklaması da o gün olacak. Geçen seneden kalan çocuklar çok iyiler. Alt yapıdan Yasin’i almıştık. Dün de ilk golümüzü Yasin attı. Alt yapıdan iki futbolcumuzu da İsmail başkanımızın raporu doğrultusunda değerlendireceğiz. Benim gördüğüm, o kardeşlik, arkadaşlık olayı oturmuş. İnşallah bu sene o sene diyelim. Nazillispor’un hocası bizi tanıyan ve başarılı bir hoca. Biz geçen sene 3 tane gol kralı aldık. İkisi sakatlandı. İnşallah bu sene aynı sakatlıkları yaşamayız. Nazilli bizim ezeli rakiplerimizden yıllardır. İnşallah iyi bir başlangıçla düşündüğümüz yolda ilerleyeceğiz” diye konuştu. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN