Torunoğulları, 'SED Medya bölgemiz için çok önemli'

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti. SED Medya'nın hem Muğla hem de Fethiye için önemine değinen Torunoğulları, SED Medya'nın birinci kuruluş yıldönümünü de kutladı. 

PAYLAŞ

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti. SED Medya’nın hem Muğla hem de Fethiye için önemine değinen Torunoğulları, SED Medya’nın birinci kuruluş yıldönümünü de kutladı. 

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye ve ülke gündemi ile spor gelişmeleri üzerine değerlendirmelerde bulundu. Fethiye’nin ön plana çıkarılmasında yerel medyanın önemli bir güç olduğuna vurgu yapan Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, kulüplerine maddi ve manevi anlamda destekte bulunabilmek için ortak bir çalışma yapacaklarını kaydetti. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, dernek ile işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.  

YEREL MEDYAYI GÜÇLENDİRMEMİZ GEREKİYOR 
Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları yaptığı açıklamada, “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e ziyarette bulunduk. Korona virüsü salgını dolayısıyla gecikmeli bir ziyaret oldu. Sohbetimiz esnasında birinci yılları olduğunu belirtti. SED Medya hem Muğla hem de Fethiye için çok önemli. Bizim özellikle yerel medyayı güçlendirmemiz gerekiyor. Fethiye’mizi yerel medya ile ön plana çıkaracağımızı düşünüyorum. Yaptığınız her işte başarılı olduğunuzu görüyoruz. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

ORTAK BİR ÇALIŞMA YAPILACAK 
Bırakmam Seni kampanyasına desteğin devam ettiğini kaydeden Toruoğulları, “En son baktığımda 260 binin üzerinde SMS atılmış. Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak kulübümüze maddi ve manevi anlamda katkıda bulunmak için ortak bir çalışmamız olacak. Takımımızı bu zor günlerinde yalnız bırakmayacağız” dedi. 

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Ziyarete teşekkür eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri, birinci yılımızı kutlayan ilk ziyaretçilerimiz. Renkli bir yönetim kuruluna sahipler. Kendilerine başarılar diliyorum. Her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Verdiği desteklerden dolayı derneğimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
  


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN