Toros, 'Takımıma çok inanıyorum'

İlk yarıyı ve Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş maçını değerlendiren Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, Çengelköy maçında iyi performans gösteremediklerini ama sonuçta galip ayrıldıklarını ifade etti. İkinci yarı hazırlıklarına başladıklarını söyleyen Toros, bu devredenin daha farklı olacağını belirtti.

PAYLAŞ

SONUÇTA GALİBİYETLE AYRILDIK 
İstanbul deplasmanında oynanan Çengelköy Futbol Yatırımları maçını değerlendiren Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, “Deplasmandaki son maçımızda puana çok ihtiyacımız vardı. Deplasmanlarda inanılmaz bir şekilde maç şansızlığı yaşıyorduk. Çengelköy maçına kadar oynadığımız bütün deplasmanlarda futbol adına sahaya her şeyi koyduk. Çengelköy maçına bu şekilde hazırlandık. Üst derece motivasyon olmasına rağmen oyuncularımız sahada istediğim performansı gösteremedi. İyi oynadığımızı düşünmüyorum ama iyi mücadele gösterdiler. Sonuçta galip ayrıldık” diye konuştu. 

İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARI BAŞLADI 
İkinci yarı hazırlıklarına başladıklarını dile getiren Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, Turgay An ve Feyzullah’ın takımdan ayrıldığını kaydetti. Toros, ”2. yarı hazırlıkları başladı. Hazırlığımız 28 Ocak, Nazilli Belediyespor maçına kadar devam edecek. Yönetim kurulumuza takviye gerekip, gerekmediği konusunda raporlarımızı sunacağız. Turgay ve Feyzullah takımımızdan ayrıldılar. Onlara da gösterdikleri mücadele için teşekkür ediyorum. Kovid-19 salgını yüzünden spor camiası büyük hasar gördü. Kısa bir hazırlık dönemi oldu. İstenilen planlama yapılamadı. Fethiyespor olarak büyük bir sorun yaşamdık” şeklinde ifadeler kullandı. 

KEŞKE DEDİĞİM BİR AN OLMADI 
Açıklamasını sürdüren Toros, “Hiç keşke dediğim bir an olmadı. Gerçekten çok ürettik ama bazı maçlar vardır ki anlatamazsınız. İçerde çok iyiyiz ama dışarda şansızlıklar peşimiz bırakmadı. Takımıma çok inanıyorum. İkinci yarıya eksiklerimizi görüp en iyi şekilde hazırlanacağız. İkinci devrenin ilk maçında Nazilli Belediyespor ile karşılaşacağız. Yolumuza puan veya puanlarla devam edeceğiz. İkinci yarının daha farklı olacağına inanıyorum. Takım olarak kendimize güveniyoruz” dedi.

FATİH DERELİ     
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN