Toplu taşıma yerine motosiklet tercih ediliyor

Hem korona virüsü salgını hem de yaz mevsimi dolayısıyla motosiklet satışlarında artış olduğu belirtildi. Motomix Fethiye Yetkilisi Mustafa Dolbun, 'Geçen 3 aylık süreçte motor satışlarımızda bir artış oldu. Korona virüsünden dolayı toplu taşımayı tercih etmeyenler, motosiklet alıyorlar' dedi.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Bünyelerinde birçok seçkin markayı bulundurduklarını kaydeden Motomix Fethiye Yetkilisi Mustafa Dolbun, fiyatlarının diğer firmalara oranla uygun olduğunu söyledi. Müşterilerine gerekli kolaylıkları sağladıklarının altını çizen Dolbun, kendi sektörlerinde Fethiye’de tercih edilen bir işletme olduklarını dile getirdi. 

Motomix Fethiye Yetkilisi Mustafa Dolbun yaptığı açıklamada, “Geçen 3 aylık süreçte motor satışlarımızda bir artış oldu. Korona virüsünden dolayı toplu taşımayı tercih etmeyenler, motosiklet alıyorlar. Motomix olarak Mondial, Işıldar Alfa, Apachi, Küba gibi markaları bünyemizde bulunduruyoruz. Diğer firmalara göre fiyatlarımız gayet uygun. Müşterilerimize elimizden gelen kolaylığı sağlıyoruz. Bu yüzden de Fethiye’de tercih edilen bir işletmeyiz” ifadelerini kullandı. 

Yaz mevsiminin gelmesi ile motosiklet satışlarında artış olduğuna vurgulayan Dolbun, “Yaz döneminde 50 CC’lik motosikletlere büyük rağbet var. Araba ehliyeti ile kullanılabiliyor ve sigorta yaptırma zorunluluğu yok. Bu avantajı ile tercih ediliyor. Markalarımızın çoğunda kredi kartına vade farksız taksit imkanı var. Motosiklet sürücüleri mutlaka kasklarını taksınlar ve koruyucu elbiselerini giysinler. Trafik kurallarına uyulmasını da rica ediyoruz” şeklinde konuştu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN