Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Güzergahları Belirlendi

Fethiye Kaymakamlığı tarafından yayımlanan yazılı açıklamada ilçedeki toplantı ve gösteri yürüyüşleri güzergahları belirlendiği bildirildi.

PAYLAŞ

Temel Hak ve Hürriyetlerin Geliştirilmesi Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair 6529 sayılı Kanun ile 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununu 6. maddesinde yapılan değişiklik kapsamında; Fethiye’de oluşturulan Açık ve Kapalı Yer Toplantı Alanları ve Dağılma Noktaları, Gösteri Yürüyüş Toplanma Alanları ve Yürüyüş Güzergahları tespit edildi. 
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “13 Mart 2014 tarih ve 28940 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Temel Hak ve Hürriyetlerin Geliştirilmesi Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair 6529 sayılı Kanun ile 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununu 6. maddesinde yapılan değişiklik gereğince; İlçemizde oluşturulan Açık ve Kapalı Yer Toplantı Alanları ve Dağılma Noktaları, Gösteri Yürüyüş Toplanma Alanları ve Yürüyüş Güzergahları ile Alternatif Plan ekte gönderilmiş olup, 12.01.2021-22.01.2021 tarihleri arası bir günde gazetenizde yayımlanarak, gazetenin bir nüshasının Kaymakamlığımıza gönderilmesi hususunda gereğini rica ederim” ifadeleri kullanıldı. 

Resim 1- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış olup 1 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzergâhı planıdır.

Resim 2- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış olup 2 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzargahı planıdır.

Resim 3- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış olup 3 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzargahı planıdır.

Resim 4- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 4 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzargahı planıdır.

Resim 5- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 5 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzargahı planıdır.

Resim 6- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 6 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzargahı planıdır.

Resim 7- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 1 nolu Miting Alanı ve Dağılma Noktalarını gösteren plandır.

Resim 8- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış Alternatif Miting Alanı ve Dağılma Noktalarını gösteren plandır.

Resim 9- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış Alternatif Yürüyüş Güzergâhı ve Dağılma Noktaları planıdır.

Resim 10- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 7 nolu toplanma alanı ve yürüyüş güzergâhı planıdır.

Resim 11- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 4 nolu Miting Alanı ve Dağılma Noktalarını gösteren plandır.

Resim 12- 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6. maddesi ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğinin 3. maddesi gereğince hazırlanmış 5 nolu Miting Alanı ve Dağılma Noktalarını gösteren plandır.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN