Topçu güven tazeledi 

Fethiye'de güreş sporunun gelişmesi ve başarılı sporcuların yetişmesi adına özverili bir çalışma yürüten Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği kongresi tamamlandı. Tek liste ile gidilen genel kurulda Dernek Başkanı Yüksel Topçu güven tazeledi ve tekrar başkanlığa seçildi. 

PAYLAŞ

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği genel kurulu, Kovid-19 tebirleri altında Karaçulha Mahallesi Çalıca Mevkii Yörük Türkmen Parkı’nda gerçekleşti. Genel kurulda divan başkanlığını Ali Cabbar yaparken; başkan yardımcılığına Ercan Balcı, katip üyeliğine de Ersan İlik getirildi. 

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği üyelerinin katılımıyla gerçekleşen kongrede faaliyet ve bütçe raporları okunup, kabul edildi. Daha sonra seçime geçildi. Yüksel Topçu başkanlığında tek liste ile gidilen genel kurul sonucunda Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; 
Abdullah Özdemir, Şevket S. Gürol, Burhanettin Tuna, Yusuf Karabucak, Ramazan Kıvrak, Ufuk Karadon, İsmail Uzunoğlu, Ünal Arıcı, Ayhan Işık ve Ercan Tahancı… Denetleme Kurulu da Hüseyin Ünal, Kubilay Gürsoy ve Yılmaz Dal’dan oluştu. 

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği Başkanı Yüksel Topçu, “Fethiye’de Ata sporumuz güreşin temellerini attık. Kulübümüz sporcuları şu zamana kadar birçok şampiyonluklar elde etti ve etmeye de devam edecek. Şu zamana kadar faaliyetlerimizde bizlere destek olan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi. 

 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN