Teknik Direktör Toros sosyal medyadan seslendi, Şampiyonluğa inanarak hazırlanıyoruz

Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, Fethiyespor'un sosyal medya hesabından taraftarlara seslendi. Teknik Direktör Toros, 'İkinci yarıya inanarak hazırlanıyoruz. Şampiyonluğa inanıyoruz' dedi.

PAYLAŞ

İkinci yarı hazırlıkları ve ilk yarı hakkında değerlendirmelerde de bulunan Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, camia olarak kenetlendiklerini belirtti. Kendi sahalarında oynadıkları tüm maçları kazandıklarını hatırlatan Toros; futbolcular, teknik heyet ve yönetim olarak bir aile ortamı yarattıklarını belirtti. 

Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, “Bütün dünyanın Covid-19 ile uğraştığı bir dönemde, sizlerle statlarda bütünleşip sevinçlerimizi paylaşamadığımız için üzgün olduğumuzu ama Büyük Fethiyespor Camiasının enerjisini hep yanımızda hissettiğimizi söylemek istiyorum. Büyük hedeflerle çıktığımız bu yolda çok değerli başkanımız Sayın Esat Bakırcı, Yönetim Kurulumuz, kulüp çalışanlarımız, teknik heyet ve futbolcularımız ile kenetlenip bir aile ortamı yarattık” dedi. 

Deplasmanlarda mucizevi puan kayıpları yaşadıklarına değinen Teknik Direktör Toros, “Arkadaşlığın getirdiği başarıyı yakalayıp ligin ilk yarısını iç sahadaki tüm maçlarını kazanan tek takım olarak kapattık. Dış saha maçlarımızda ki oyunumuzun karşılığını alamadığımız ve mucize denebilecek durumlardan dolayı puan kayıpları yaşadık. Alt yapıdan kazandırdığımız oyuncularımızı şampiyonluk yolunda cesaretle ve bir o kadarda inançla zorluk derecesi yüksek maçlarda oynatarak Fethiyespor’un ve Türk Futbolunun geleceğine kazandırmaya çalıştık. Ligin zorlu geçecek ikinci yarısına da tempolu, üst düzey motivasyon ve şampiyonluğa inanarak hazırlanıyoruz. Tüm camiamızın çok istediği şampiyonluğu Fethiye’ye getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN