Taşar ve yönetiminden Öztürk'e ziyaret

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye'deki taşıma kooperatifleri başkanları ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'e teşekkür ziyaretinde bulundu. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'e yeni görevinde başarılar dileyen Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar desteklerinden dolayı teşekkür etti.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Sohbet havasında geçen ziyarette AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Aykaç ve Ramazan Kocaköse de yer aldı. Şoför esnafının sorunlarını yakından bildiğini ve takipçisi olduğunu kaydeden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye için birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. 

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar açıklamasında, “İlçe Başkanımız Turgay Öztürk’e teşekkür ziyaretine geldik. Her süreçte kendisi yanımızda oldu. Oda yönetim kurulu üyelerimiz ve ilçemizde taşımacılık yapan kooperatif başkanlarımız ile bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. İlçe Başkanımızla her zaman istişare halindeyiz. Aynı şekilde devam edeceğimize inanıyorum. Salgında yavaş yavaş normalleşme sürecine ilerliyoruz. Geçtiğimiz süreçte kendilerinin önemli destekleri oldu. Çok teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ziyarete teşekkür ederek, “Her daim şoför esnafımız ile birlikteyiz. Yönetimdeki ve kooperatiflerdeki birçok arkadaşımızı tanıyorum. Oda ayrıyeten babamın da eski kurumu… Şoför esnafımızın sorunlarını biliyorum ve yakından takip ediyorum. Bundan sonra da istişarelerimiz devam edecek. Fethiye için elimizden ne geliyorsa birlikte yapacağız. İlerleyen süreçte de birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN