Tarihi maç öncesinde anlamlı ziyaret

Pazar günü Beşkaza Spor Salonu'nda, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan tarihi maç öncesinde Fethiye Fenerbahçeliler Derneği üyeleri Fethiye temsilcisinin antrenmanını ziyaret etti. Dernek yöneticileri ve üyeleri takıma tatlı ve çiçek takdim ettiler. Antrenmanda yeni transfer Robert Johnson da yer aldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fenerbahçe Beko maçı öncesinde Lokman Hekim Fethiye Belediyespor antrenmanını ziyaret etti. Başantrenör Alkım Ay ve basketbolculara başarılar dileyen Başkan Ünal, Fethiye’nin başarısı için maddi ve manevi destek olduklarını belirtti. 

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Baş Antrenörü Alkım Ay yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe gibi büyük bir camiayı Fethiye’de ağırlamaktan mutluyuz. Fethiye Fenerbahçeliler Derneği de büyük bir jest ile antrenmanımızı ziyaret ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız her zaman Fethiye’de basketbola destekçi olduklarını da söylediler. Önemli bir maç, çok önemli bir takımı burada ağırlayacağız. Bizim rakip seçme şansımız kalmadı. Her maçımızı kazanmak için oynayacağız. Pazar günü güzel bir maç olacak. Elimizden gelenin fazlasını yaparak savaşmaya devem edeceğiz. Antrenmanımızı onurlandırdıkları için Fethiye Fenerbahçeliler Derneğine çok teşekkür ediyorum. İnşallah güzel bir maç izletiriz” diye konuştu. 

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Cihan Ünal, “Alkım Hocama güzel duyguları için teşekkür ediyorum. Aslında niyetimiz Fethiye Basketbol Takımımız ile birlikte yemek yemekti. Pandemiden dolayı gerçekleştiremedik. Bütün takıma ve yönetime Fenerbahçe Beko’yu Fethiye’de ağırlama şansını bize verdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Pazar günü oynanacak maç için kendilerini ziyaret ettik. İnşallah güzel bir maç olur. Öz kimliğimiz Fethiye, her zaman Fethiye’nin başarılı olması için maddi ve manevi her türlü desteği veriyoruz. Pazar günü oynanacak maç için kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (FATİH DERELİ)


 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN