Sürmeli Kasap ve Şarküteri Fethiye halkı ile buluştu

Uzun yıllar kasap ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren Sürmeli Kasap ve Şarküteri, Fethiye'de hizmet vermeye başladı. Tecrübeli kadrosu ile son teknolojili sistemleri, kaliteli ve taze ürünleri ile hizmet veren işletme, müşteri memnuniyeti ile adından söz ettiriyor.   

PAYLAŞ

Fethiye halkı ile buluşan Sürmeli Kasap ve Şarküteri, helal kesim sertifikası ile kaliteli, taze et ve et ürünlerini halkın beğenisine sunuyor. Kovid-19 önlemlerinin alındığı işletme, hijyen ve son teknolojiyi bir arada bulunduruyor. Çalışanların işletme içerisinde tüm kurallara titizlikle dikkat ettiği vurgulanırken, tüm tedbirlerin de alındığının altı çizildi. Et ve et ürünlerinin yanı sıra şarküteri ürünlerinin de yer aldığı Sürmeli kasap ve şarküteri; kalite ve çeşitlilik yönünden oldukça iddialı. Çeşit çeşit et ve et ürünleri ile dikkat çeken işletmede, paket servis ve pişirme imkânı da sunuluyor. 

ÇİFTLİKTEN SOFRALARA LEZZET
Sürmeli Kasap ve Şarküteri İşletmecisi Hüseyin Tokat, “Fethiye’ye tatile gelmiştim. Burada kasap ve şarküteri eksikliği gördüm. Biz hem üretip hem de satışını yapıyoruz. Fethiye’de ki eksikliği giderip, lezzetli etler yedireceğiz. Yaklaşık 30 yıldır kasap ve restorancılık yapıyoruz. İnşallah burada da güzel işlere imza atacağız. İşletmemizin büyük olmasının nedeni ise ürün yelpazemizin geniş olması… Etimizin lezzetini yemeden kimse bilemez. Bizler çiftlikten sofralara lezzet dağıtıyoruz. Bugün açtık ve Fethiye halkının yoğun ilgisini gördük. Onlara çok teşekkür ediyorum. Herkesi Sürmeli Kasap ve Şarküteriye bekliyoruz. Kendileri gelemezse bile telefon ile evlerine kadar pişirip götüreceğiz” diye konuştu. 

SEVGİMİZİ HALKA SUNUYORUZ
Sürmeli Kasap ve Şarküteri Kasabı, “Fethiye halkına kalite sunmak için getirdik. 15 seneden beri kasaplıkla uğraşıyorum. Özel ürünler çıkarıyorum. Halka hizmet etmeyi seviyoruz. Sevdiğimiz işi yapınca sunuma da özen gösteriyoruz. Böylelikle sevgimizi halka sunuyoruz” dedi. 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN