Şubat ayında doğanlar için toplu doğum günü kutlaması

SED Medya bünyesinde çalışan ve Şubat ayında dünyaya gelen personeller için toplu doğum günü kutlaması yapıldı. Eğlenceli anlara sahne olan organizasyonda, toplam 9 çalışanın doğum günü aynı anda kutlandı.

PAYLAŞ

SED Medya Genel Müdürü ve Dost Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Kölemen, Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal, Gerçek Fethiye Gazetesi Sayfa Sekreteri Gülay Yılmaz, Ofis Elemanı Müge Ayaz, Haber Spikeri Semranur İnce, Montaj Editörü Mehmet Akif Dal, Dost Gazetesi Sayfa Sekreteri Arzu Özlem Sipahi, Reklam Departmanı Görevlisi Muhammet Tatlı ve Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli için doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Tüm çalışanların katıldığı etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Şubat ayında dünyaya gelmiş olan 9 kişinin doğum gününü kutladı. 

Şubat ayında doğan personeller için, üzerinde fotoğraflarının yer aldığı özel bir pasta hazırlandı. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Şubat ayında 9 personelin dünyaya geldiğini belirtti.  
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN