Spor Salonunda Eksiklikler Gideriliyor

Fethiye'de bulunan spor salonundaki tadilat çalışmalarında sona geliniyor. Tribünlerde seyirci ve protokol koltukları takılırken, sporcuların sağlığı açısından büyük önem taşıyan çarpma minderlerinin de montajına başlandı.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabirlerinden Fatih Dereli'nin haberine göre; Fethiye’de yıllar önce yapılan spor salonunda, geçtiğimiz aylarda geniş kapsamlı bir tadilat çalışması başlatılmıştı. Korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında tüm spor salonları kapatılınca, buradaki çalışmalar da son bulmuştu. Normalleşme sürecinin ardından çalışmaların yeniden başladığını dile getiren Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, spor salonundaki eksikliklerin giderilmesi adına özverili bir çalışma yürütüldüğünü ifade etti. 

Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi salonumuzda geniş kapsamlı bir tadilat çalışması başlatmıştık. Fakat ülkemizi ve dünyayı etkileyen Kovid-19 salgını dolayısıyla spor salonları kapatılmıştı. Normalleşme sürecine girildi. Bizler de spor salonumuzu, sporcuların kullanımına hazır gele getirmeye çalışıyoruz. Birkaç eksiğimiz kalmıştı. Koltuklarımızı tamamen yeniledik. Protokol koltuklarımız da geldi. Duvarlarda çarpma minderleri yoktu. Şu anda bunun montajına başlandı. İlerleyen günlerde spor salonumuz tam anlamıyla hazır hale gelecek” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN