Soydemir, Fethiyespor'un yanında

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadelesini sürdüren Fethiyespor Kulübü desteklerinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir'e teşekkür etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, kulüp binasında basın açıklamasında bulundu. Esat Bakırcı açıklamasında yıllardır Fethiyespor Kulübüne aralıksız destek olduğu için Lokman Hekim Fethiye Esnaf Hastanesine teşekkür etti. Düzenlenen basın açıklamasında Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı’nın yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve Doktor Osman Kurtuluş’da bulundu. Sporculara başarılar dileyen heyet, Fethiyespor’un hakkettiği yere gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydettiler. 
“KULÜBÜMÜZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, “Mehmet Soydemir kulübümüze en çok destek olan kurumların başında geliyor. Kulübümüz adına teşekkür ediyorum. İnşallah sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz” diye konuştu. 
“FETHİYESPOR, FETHİYE’NİN TANITIM OBJESİDİR”
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiyespor, Fethiye’nin tanıtım objesidir. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak geçmişte olduğu gibi bugünde maddi ve manevi desteklerini sürdüreceğiz. Fethiyespor’un başarısından dolayı tebrik ediyorum. Geçmişte çok başarılar yakaladık. Yeniden başarı yakalayacağız. Fethiyespor’un tüm maçlarına biletimi alıp geliyorum. Fethiyespor’dan haz alıyorum. Zamanında 1. Ligde statlarımız dolup, taşardı. Buda Fethiyespor’a destek olurdu” şeklinde konuştu.
“ESNAF HASTANESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Mehmet Beye teşekkür ediyoruz. Birlikteliğimiz uzun süredir devam ediyor. Mehmet başkanla ne zaman görüşsek konumuz Fethiyespor.  Fethiyespor’un yanında olduğunu her zaman gösterdi. Geçmiş zamanda kulübümüzün en zor zamanlarında Esnaf Hastanesi yardıma koştu. Esnaf hastanesi Fethiye ismini yüceltmek için yaptı. İnşallah diğer kurumlarda Fethiyespor için ellerinden geleni yaparlar. Tek hedefimiz gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora teşvik etmek. Mehmet Bey’inde yakında seçimi var. Hayırlı olan olsun” ifadelerini kullandı.  
“FETHİYESPOR ORTAK YAPIMIZ”
Dr. Osman Kurtuluş, “Fethiyespor’a sponsorluk anlamında Esnaf Hastanesinin çok büyük katkıları var. Son 2 yılda üst düzey destekler verdiler. Yüksek borçların olduğu dönem yaralara merhem oldular. Takımın bu hale gelmesinde katkıları var. Mehmet Başkanın özlemi var. Bu özlem hepimizin özlemi... 1. Lig heyecanını hepimiz tattık. Statta girmek için taraftarlar birbirleri ile yarışıyordu. Marka değeri çok yükselmişti. Bu birlik ve berberlik içinde inşallah 1. Lige çıkacağız. Tüm Fethiye esnafı bize destek oldu. Fethiyespor ortak yapımız” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN