Soydemir, 'Fedakar basın çalışanlarının günlerini kutluyorum'

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında SED Medya'ya kutlama ziyaretinde bulundu. Oda Başkanı Soydemir, 'Fedakarca ve zor şartlarda görevlerini yerine getiren halkımızın, esnafımızın sesi ve kulağı olan basın çalışanlarımızın gününü kutluyorum' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret eden Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Basın çalışanlarının zor şartlar altında görev yaptığını kaydeden Oda Başkanı Soydemir, SED Medya çalışanlarına başarılar diledi. 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir yaptığı açıklamada, “Kovid-19 salgını nedeniyle ülkemizde ve tüm dünya büyük sıkıntılar yaşıyor. Umarım bu sıkıntılı süreci en yakın zamanda atlatırız. Salgından korunmak için birbirimize yardımcı olmalıyız.  maske, mesafe ve hijyen kuralarına çok fazla dikkat etmeliyiz. Sokağa çıkmayıp, kendimizi korumalıyız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında sizleri ziyaret ediyoruz. Fedakarca ve zor şartlarda görevlerini yerine getiren; halkımızın, esnafımızın sesi ve kulağı olan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Fethiye Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve yönetim kuruluna bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bize ziyarette bulundular. Başkanımız ve yönetim kurulu her zaman basının yanında olmuş, basına destek olmuştur. Birlikte kol kola bir görev icra ettik. Bu anlamda geldikleri için ve her zaman yanımızda oldukları için ve bundan sonra yanımızda olmaya devam edecekleri için başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN