Son Periyot 48 üyelerinden ziyaretler

ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'un en büyük destekçisi olan Son Periyot 48 Basketbol Gönüllüleri, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit'i ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
Son Periyot 48 üyelerinden ziyaretler
ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’un en büyük destekçisi olan Son Periyot 48 Basketbol Gönüllüleri, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit'i ziyaret ettiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Son Periyot 48 Basketbol Gönüllüleri, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit'ten basketbola destek vermelerini istediler. Kendi evinde elde ettiği Galatasaray ve Beşiktaş galibiyetleri ile adından söz ettiren Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, Avrupa’nın en önemli takımlarından birisi olan Anadolu Efes karşısında da iyi bir oyun ortaya koymasına karşın 6 sayı ile yenilmişti. 

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Son Periyot 48 Basketbol Gönüllüleri’ne ziyaretten dolayı teşekkür ettiler ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’un yanında olduklarını belirttiler. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN