Sınav öncesi okullar dezenfekte edildi

Fethiye Belediyesi, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde ilçede sınav yapılacak okullarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Ülkemizde ilk korona virüs vakası görülmesinin hemen ardından Fethiye Belediyesi Fethiye’nin her noktasında dezenfekte çalışmalarına başlamıştı. Sınav öncesinde belirlenen okullarda dezenfekte ekipleri tek tek çalışma gerçekleştirdi. Eğitim kurumlarındaki bina giriş ve çıkışları, sınıf kapı kolları, masa ve sıralar ile okul koridorları dezenfekte edildi. Önümüzdeki günlerde LGS, ardından ise hem TYT hem de AYT sınavları öncesi Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışmalar başladı.

Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, tüm sınava girilecek okulların detaylı bir şekilde dezenfekte edildiğini belirtti. Karaca, “Sevgili öğrenciler, daha önce hiç yaşanmamış sıkıntılı günleri aştınız. Bundan sonra da her zorluğa her engeli aşağınızı biliyor, başarılı olacağınıza inanıyorum. Katılacağınız tüm sınavlarda hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN