Sibel Korgül, şube açılışını gerçekleştirdi

Sibel Korgül Beauty Salon'da, güzellik merkezinin yanı sıra bünyesine kattığı bir şube ile de terapi ve bakım alanında hizmetler veriyor.

PAYLAŞ
Sibel Korgül, şube açılışını gerçekleştirdi
Sibel Korgül Beauty Salon’da, güzellik merkezinin yanı sıra bünyesine kattığı bir şube ile de terapi ve bakım alanında hizmetler veriyor.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Sibel Korgül Beauty Salon şube açılışında, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir beraberinde SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve Sibel Korgül açılış kurdelesini kestiler. Kurdele kesiminin ardından davetlilere Sibel Korgül Beauty Salon yeni şubesi gezdirilip tanıtıldı. 

ÇOK SAĞLAM BİR EKİBİM VAR
Yeni projelere imza attıklarını ve sağlam bir ekiple bu yola çıktıklarını belirten Sibel Korgül Beauty Salon İşletme sahibi Sibel Korgül, “ 5 yıldır burada yaşıyorum. Bir güzellik merkezimiz vardı. Şimdi bir de şubemiz oldu. Güzellik merkezimizde saç - makyaj, bu yeni açılan şubemizde vücut bakımlarını gerçekleştireceğiz. Çok güzel bir fizyoterapistim var Zinnet Geçit kendisi. Nesrin Vural hocamız da bizimle birlikte aynı zamanda nefes koçumuz. Saç tasarımında Fatih Bey, stüdyo işletmecimiz Yeşim Hanım ve Salon işletmecisi Emine Hanım var. Plastik Cerrahi Uzmanı Doktoru Gülay Boztosun var. Dolgu, botox gibi konularda kendisine danışacağız. Dövmecimiz Emine Sazcı’da bizimle. Çok güzel dövmeler yapıyor. Son olarak Halkla İlişkiler Uzmanı Müjde Sevimli var. Çok güzel bir ekibimiz var. Herkesi bekliyoruz. Gelirseniz neler yapacağımızı anlatacağız. Pandemi döneminde bu açılışı yapmak cesurca oldu. Umarım yolumuz açık olur” şeklinde konuştu. 

KENDİSİNİ KUTLUYORUM
Sibel Korgül Beauty Salon şube açılışında konuşan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “ Sibel Korgül 2. işyerini açıyor. Kadın girişimci olduğu için kendisini kutluyorum. 10-15 kişilik ekibi var. Bu insanlara iş verecek, sigortasını yapacak. Şu an bulunduğumuz ekonomik şartlarda böyle bir işyeri açtığı için Sibel Hanım’ı kutluyorum. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ŞUBEDE YAPILAN İŞLEMLER
Sibel Korgül Beauty Salonda, Aromatik Masaj Uzman Fizyoterapist eşliğinde Bel, Boyun Fıtığı ağrıları tedavisi, Vücut şekillendirme işlemleri, Spa, çift el masaj, refleksoloji, relax masaj, vücut bakımları, klasik masaj, Thai masajı, Aroma terapi masajı, shiatsu masajı, sıcak taş masajı, baş, boyun ve omuz masajı, sağlıklı kilo alıp verme spor masajı, anatomik analiz, bedensel terapi, çakra dengeleme, bioenerji, hipnoterapi, bbbtrs biodinamik ve travma realuse uygulama gibi bir çok işlem yapılmakta. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN