Seydikemerli genç ressam, işletmelerin yüzünü güzelleştiriyor

Seydikemerli genç ressam Umut Can Yılmaz, serbest tarzda yaptığı farklı resimlerle birçok işletmeye güzelliğin yanı sıra farklılık da katıyor. İşletmelerin iç mekan duvarlarına yaptığı resimlerle dikkat çeken genç ressam Yılmaz 'Arkada bir iz bırakmak bu işin en güzel yanı' diyor. İşletme sahipleri ise 'Yapılan işten çok mutluyuz. Web ortamından daha ucuz ve hızlı bir çalışma oluyor. Herkesin dikkatini çekmeye başladı' ifadelerini kullanıyor. 

PAYLAŞ

Seydikemerli genç ressam Umut Can Yılmaz, serbest tarzda yaptığı farklı resimlerle birçok işletmeye güzelliğin yanı sıra farklılık da katıyor. İşletme sahipleriyle birlikte alınan ortak kararla iç mekanlarda çalışmalar yapan genç ressam, şimdilerde Fethiye merkezde bulunan Sarıyer Börekçisi’nin yüzünü değiştirip güzelleştiriyor. Serbest tarzda yaptığı resimlerle mekanların iç dizaynını değiştiren Seydikemerli genç ressam, yaptığı çalışmalardan bahsederek “Arkada bir iz bırakmak bu işin en güzel yanı” dedi.
Seydikemerli ressam Umut Can Yılmaz “Yıllardır resim yapıyorum. Bu iş benim hayalim. Şuan serbest tarzda ve iç dizayn üstünde çalışıyorum. Daha çok modern sanatla ilgileniyorum. Bu işi yapmak çok zevkli… Arkada bir iz bırakmak bu işin en güzel yanı…  Yaptığımız işin maliyeti tasarımın durumuna göre değişiyor. Önce sanal ortamda tasarım hakkında bilgiler verip, ardından uygulamaya geçiyoruz. Mekanın konseptine bağlı kalarak, bir tasarım çıkarttık. Mekana ferahlık katması açısından bahar esintili bir ağaç çizimi yapıyoruz. Birkaç yerde de serbest stil grafiti çalışması yapacağız. Mekana salaşlık ve modernlik katarak güzel bir izlenim bırakmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

İşletmeci Candan Pekel ise “Umutcan arkadaşımızı sosyal medya üzerinden takibe almıştım. Yaptığı işleri çok beğendim. İşletmemizi güzelleştirmek için bizde Umutcan arkadaşımızla anlaştık. Fikir alışverişi yaparak, mekan için resimleri kararlaştırdık. Mekânımızı farklılaştırmak ve ferahlatmak istedik. Bu kısıtlama günlerini değerlendirmek istedik. Çalışmalarımız gayet güzle gidiyor. Yapılan işten çok mutluyuz. Web ortamından daha ucuz ve hızlı bir çalışma oluyor. Günümüzde daha ferah mekanlar olması lazım. Bu konsepte müşterilerin fotoğraf çektirip, sosyal medyalarında paylaşabileceği fotoğraf köşeleri oluşturuyoruz. Herkesin dikkatini çekmeye başladı. Farklı uygulamalarla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN