Seydikemer'de Sosyal Mesafeli Meclis Toplantısı

Seydikemer belediye meclisi mayıs ayı olağanüstü toplantısını korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeli ve maskeli olarak gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Seydikemer belediye meclisi mayıs ayı olağanüstü toplantısını şehit gürcan akan ilkokulu konferans salonunda, korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uygun ve maskeli olarak gerçekleştirdi. Şehit gürcan akan ilkokulu konferans salonunda yapılan toplantıya belediye meclis üyeleri maskeli olarak katılım sağladılar. Salonda yerlerini alan meclis üyeleri sosyal mesafe kuralına uygun olarak oturdular.
Yoklamanın ardından gündem maddelerine geçilen toplantıda Mali Hizmetler Müdürlüğüne ait Seydikemer Belediyesi mülkiyetinde veya tasarrufunda olan taşınmazlara ilişkin yapılan satış, ecrimisil ve kiralamadan kaynaklanan bedellerin veya tutarların, 19.03.2020 tarihinden itibaren 3 aylık döneme ilişkin tahsil edilmesi gereken kısımları 3 ay ertelenmesi ile Evsel Katı Atık Ücret tarifesinin 3 ay ertelenmesi oy birliği ile kabul edildi.
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Covid-19 salgını ile başarılı bir mücadele veren ülkemizde tablo her geçen gün iyiye gitmektedir. Ramazan Bayramı’nın ardından ikinci bir bayramı daha yaşayacağımız günler artık iyice yaklaşmıştır. Bugünlere daha kısa bir süre içerisinde ulaşabilmemiz için sosyal mesafe kuralına uymayı ve maske takmayı ihmal etmeyelim. Milletimizin, bugünleri sağduyu içerisinde kısa bir zamanda aşacağına; aydınlık ve daha güzel günlere çok yakında erişeceğine yürekten inanıyorum. Bu vesileyle bugün almış olduğumuz kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN