Seydikemer'de düzenlenen futbol turnuvası fikstür çekimi yapıldı

Seydikemer Kaymakamlığı, Seydikemer Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Seydikemer Belediyespor'un organizasyonu ile Seydikemer Mahalleler ve Kurumlar Arası 2022 Yılı Halı Saha Futbol Turnuvası'nda kura çekimleri yapıldı

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Volkan YENGEL

Seydikemer’de sporu teşvik etmek, geniş kitlelerle sevdirmek, katılımcı mahalle sakinleri ve kurumların birbirleri ile kaynaşmalarını sağlamak, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek amacıyla Seydikemer Kaymakamlığı, Seydikemer Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Seydikemer Belediyespor tarafından futbol turnuvası düzenleniyor. 
Turnuva kapsamında 33 takım arasında Seydikemer Belediyesi Toplantı salonunda yapılan kura çekimine Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Ercan, Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Köymen, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, muhtarlar, belediye birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.


33 TAKIM YER ALIYOR
Kura çekimine geçmeden önce Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Ercan ve Ercan, Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Köymen, turnuva hakkında katılımcılara brifing verdi.
Bilgilendirmenin ardından Seydikemer Belediyespor Kulüp Başkanı Köymen kura çekimini gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş’un çekilişiyle başlayan kuralarda 33 takım karşılaşacağı takımlarla eşleşti. 


İLK MAÇ 17 AĞUSTOS’TA
Yapılan kura çekiminde Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Karakuş; “Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’ün de destekleriyle ilçemizde gençleri spora yönlendirmek, birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmek ve spor bilincini aşılamak için güzel bir organizasyon düzenleniyor. Tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Ercan da ilk maçın 17 Ağustos Çarşamba günü saat 19.00’da yapılacağını söyledi. 
Öte yandan kura çekimi sonrası Gruplar ve Takımlar şu şekilde belirlendi:
A1 GRUBU: Seydiler Mahallesi, Menekşe Mahallesi 2, Belen Mahallesi, Müftülük
B1 GRUBU: Zorlar Mahallesi, Orman İşletme, Kadıköy Mahallesi, Seydikemer Belediyesi
C1 GRUBU: İtfaiye, Kumluova Mahallesi, Bekçiler Mahallesi, Eşen Mahallesi
D1 GRUBU: Döğer Mahallesi, Jandarma, Kayadibi Mahallesi 1, Bağlıağaç Mahallesi
E1 GRUBU: Cezaevi2, Hacı Osmanlar Mahallesi, İlçe Tarım, Gerişburnu Mahallesi
F1 GRUBU: Çaltıözü Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Kıncılar Mahallesi, Cezaevi1
G1 GRUBU: Menekşe Mahallesi1, ADM Elektrik, İlçe Emniyet, Karadere Mahallesi
H1 GRUBU: İlçe Sağlık, Arsa Mahallesi, Bayır Mahallesi, Kayadibi 2

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN