Seydikemer'de cadde ve sokaklar temizleniyor 

Seydikemer Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanma sürecinde boş kalan cadde ve sokakları temizlemeye devam ediyor.

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyesi 17 günlük kapanma sürecinde bir yandan vatandaşların taleplerini yerine getirirken bir yandan da vatandaşları virüsün bulaşıcılığından korumak için temizlik çalışması yapıyor.
Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol temizleme aracıyla Eşen Mahallesi’ndeki ana cadde ve sokakları temizleyerek yıkadılar. Ardından vatandaşların evde kaldığı tam kapanma sürecinde boş kalan cadde ve sokaklar Belediye ekipleri tarafından süpürüldü. Seydikemer'in 65 mahallesinde çalışmalarını sürdüren ekipler Eşen Mahallesi'nde kaldırım ve yol kenarlarını da süpürerek tozdan ve çöpten kurtardı. 
VATANDAŞ EVDE, BELEDİYE EKİPLERİ SAHADA
Sokaklarda koronavirüs nedeniyle temizlik çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; "Vatandaşlarımız tam kapanma döneminde evde kalmaya devam ederken belediye ekipleri olarak bizlerde her daim sahadayız. Vatandaşlarımızın sağlıklı günler geçirmesi amacıyla ilçemizde temizlik  çalışmalarımız sürüyor. Salgının başladığı ilk günden itibaren ilçemizin 65 mahallesinde süren temizlik çalışmaları kapsamında şimdi ise Eşen  Mahallesi’nde yolları ve caddeleri temizledik." ifadelerini kullandı.
 

Arzu Özlem Sipahi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN