Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği'nde Köymen yeniden başkan

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneğinin 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun iznine istinaden ve pandemi kuralları çerçevesinde yeterli sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste gidilen seçimde Hasan Köymen güven tazeledi.

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği 15. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde yapılan kongreye tek liste ile gidildi. Mevcut Başkan Hasan Köymen yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise; Harun Karamanlı, Mustafa Uçar, Ali Babacan ve Şaban Karaşal getirildi. 
“Acısıyla tatlısıyla Kulüp Başkanlığı görevimde yaklaşık 5 yılı geride bıraktık” diyen Seydikemer Belediyespor Kulübü Derneği Başkanı Hasan Köymen, “ İlk zamanlarımda, daha önce hiç tecrübemin olmadığı, hiç alışık olmadığım bir sorumluluğun yükü vardı omuzlarımda. Ama çok şükür ki kısa zamanda hem iyi bir tecrübe kazandım, hem de güzel işlere imza attık. Şimdi önümüzdeki 3 yıllık yeni dönemde daha güzellerini yapmak için yeni yol arkadaşlarımızla kolları sıvama vaktidir” dedi. 
Hasan Köymen, “Öncelikle ilk günden beri birlikte çalıştığım tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, her zaman Kulübümüzün en büyük destekçisi Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e, Başkan Yardımcılarımıza ve tüm Seydikemer Belediyesi çalışanlarına, bugüne kadar Kulübümüze maddi manevi destek olan tüm hemşerilerimize, 2 yıl önce tanıştığım ve hocalığının yanında abim gibi gördüğüm Osman Yüksel Hocama, bugüne kadar formamıza terini akıtan tüm sporcu kardeşlerime ve e yağmur çamur demeden kötü giden zamanlarda bile bizlere hep inanan, desteğini esirgemeyen fedakar ve cefakar Büyük Seydikemer Taraftarına sonsuz teşekkür ediyorum. Hatasız kusursuz insan yoktur. Herzaman olumlu olmaya çalışan bir insan olmama rağmen Başkanlığım döneminde  istemeden de olsa kalbini kırdığım bilmeden üzdüğüm kişiler varsa onlardan da özür diliyorum” ifadelerini kullandı.
5 yıldır kulübe adeta çağ atlattıklarını söyleyen Köymen, “Gelecekte Allah’ın izniyle daha planlı, daha kararlı adımlarla ilerlemek ve Sevdamız Seydikemerimizin ismini hakettiği en güzel yerlere yazdırabilmek için gayretimiz ve mücadelemiz sürecektir” diye konuştu. 
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN