Seydikemer Belediyesi'nin Logosu Değişecek

Seydikemer Belediyesi Aralık ayı toplantısı önceki gün yapıldı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından meclise sunulan Belediye logosu değişikliği maddesi oy çokluğu ile meclisten geçti. Buna göre Seydikemer'in yeni logosu için yarışma yapılacak, yarışmada birinci seçilen logo Seydikemer Belediyesinin yeni logosu olacak.

PAYLAŞ

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde belediye meclisi, kararlarını oy birliği ile aldı. Belediye Başkanı Yakup Otgöz başkanlığında toplanan Seydikemer Belediye Meclisi, Aralık ayı belediye meclisi gündemindeki 4 madde ve 1 ek gündem maddesini görüşüp oy birliği ile karara bağladı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından meclise sunulan ve ek gündem maddesi olan Belediye logosunun değişikliğini içeren gündem maddesi oy çokluğuyla meclisten geçti. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Seydikemer’de tarih, turizm, tarım hepsi bu bölgede var. Bir yarışma açarak, güzel bir logo, Seydikemer’e yakışır bir logoyu, sizlerle beraber seçelim” dedi.
Buna göre Seydikemer’in yeni logosu için yarışma yapılacak, yarışmada birinci seçilen logo Seydikemer Belediyesinin yeni logosu olacak. Yarışma ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacak. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN