Seydikemer Belediyesi yangın bölgesindeki can dostlar için seferber oldu

Seydikemer Belediyesi Veteriner Hizmetlerinde görevli Veteriner Hekimi ve belediye personeli ve gönüllü vatandaşlar, Seydikemer'in Karaköy Mahallesine giderek yanan ormanlık alanda yaşama tutunan hayvanlar için mama bırakıp, temizlik yaptı.

PAYLAŞ
Seydikemer Belediyesi yangın bölgesindeki can dostlar için seferber oldu
Seydikemer Belediyesi Veteriner Hizmetlerinde görevli Veteriner Hekimi ve belediye personeli ve gönüllü vatandaşlar, Seydikemer’in Karaköy Mahallesine giderek yanan ormanlık alanda yaşama tutunan hayvanlar için mama bırakıp, temizlik yaptı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Seydikemer, orman yangınlarının ardından yaralarını sarmaya devam ediyor. Yangından etkilenen hayvanlar için de Seydikemer Belediyesi Veteriner Hizmetlerinde görevli Veteriner Hekim, belediye personeli ve gönüllü vatandaşlar sahaya inerek gerekli çalışmaları yapıyor. 
HEM MAMA BIRAKIP HEM DE ÇÖPLERİ TOPLADILAR
Seydikemer’in Karaköy Mahallesi’nde çıkan orman yangınının büyümeden söndürülmesinin ardından Veteriner Hekim, belediye personeli ve gönüllü vatandaşlar  ormanlık alana gelerek yanan bölgede inceleme yaptılar. Yangından etkilenen hayvanların aç kalmaması için ormanlık alanda belirlenen noktalara mama bırakıldı. Ayrıca ormanlık alandaki çöpler toplanarak temizlik yapıldı. 
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN