Seydikemer Belediyesi'nden vefat eden personeller için lokma hayrı

Seydikemer Belediyesi, koronavirüsten dolayı vefat eden Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan ile geçtiğimiz aylarda hayatlarını kaybeden Belediye meclis üyeleri Yusuf Yiğit, Hasan Şimşek ve diğer personelleri için lokma hayrında bulundu. 

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyesi  koronavirüsten dolayı vefat eden,  Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan ile geçtiğimiz aylarda hayatlarını kaybeden AK Parti Belediye Meclis üyesi Yusuf Yiğit, İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Hasan Şimşek ve Belediye personelleri Ayşe Kara, Galip Saydam, İbrahim Baltacı, Recep Büklü, Cengiz Can, Aykut Acar ve Kazım Durgut için lokma döktürdü.  

Duaların okunduğu lokma dökme etkinliğine Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleşen etkinlikte Seydikemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan’ın fotoğrafının yer aldığı afiş de asıldı. Sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen etkinlikte Başkan Otgöz zaman zaman vatandaşlara kendi elleriyle lokma ikramında bulundu.

Başkan Otgöz; “Kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Mali Hizmetler Müdürümüz Ali Babacan , 3 gün sonra vefat eden annesi  Emine Babacan,  Geçtiğimiz aylarda  kaybettiğimiz; Yusuf Yiğit ve Hasan Şimşek ağabeylerimizle,  7 personelimizin  ruhu için lokma döktürüyoruz. İnşallah Cenabı Allah kabul eder. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekânları cennet olsun” diye konuştu. 


 

Semranur İnce

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN