Seydikemer Belediyesi'nden eğitime tablet desteği 

Seydikemer Belediyesi, uzaktan eğitimi takip edecek ekipmana sahip olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 100 adet tabletin teslimatını yaptı.

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyesi, gerekli ekipmanları olamadığı için uzaktan eğitime katılmada zorluk çeken ihtiyaç sahibi öğrenciler için 100 adet tablet bağışında bulundu. Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tabletlerin dağıtımının gerçekleşmesi amacıyla Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San ile Eşen Anadolu Lisesi Müdürü ve Seki Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürüne teslim edildi.
Tabletler için Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'e teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San; "Covid-19 pandemisi nedeniyle uzaktan eğitime devam ediyoruz. Bu süreçte online derse girmekte zorluk çeken ihtiyaç sahibi öğrencilerin tablet ihtiyacını gideren Seydikemer Belediyesi'ne ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz'e çok teşekkür ederim. Bizlere teslim edilen 100 tableti ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtacağız. Öğrenciler adına da emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
Covid-19 pandemisinin bir an önce son bulup normal hayata geçme temennisinde bulunan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin yanında olduklarını dile getirdi. Eğitimin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Otgöz; "İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması amacıyla 100 adet tabletin teslimini yaptık. İnşallah öğrencilerimiz bu tabletlerle sorun yaşamadan uzaktan eğitime katılım sağlarlar. Maalesef Covid-19 pandemisi hem ülkemizde hem dünyada etkisini sürdürüyor. Seydikemer Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olduğunu gibi öğrencilerimizin de yanındayız. İnşallah bu günler en kısa sürede sona erer ve normal hayatımıza devam ederiz" diye konuştu.
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN