SEYDİKEMER BELEDİYE BAŞKANI OTGÖZ,

Uluslararası Patara 2020 Gran Fondo Bisiklet Yarışı tamamlandı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek 'Bu tarz organizasyonlar Seydikemer'imizin tanıtımında büyük rol oynuyor. Bu organizasyonlar çoğalmalı' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğinde, Kaş ile Seydikemer Belediyelerinin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyonun 71 kilometrelik Patara-Seydikemer etabı büyük çekişmelere sahne oldu. Renkli bir atmosfere ev sahipliği yapan Seydikemer'de sporcuları; Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri AK Partili Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, karşıladı. Yarışların ardından Seydikemer Merkezinde ödül töreni düzenlendi.
71 kilometrelik Patara-Seydikemer etabında ilk 3'e giren sporcular ödüllerini AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir'in elinden aldı.  Kadınlar kategorisinde ilk 3'e giren sporculara ödüllerini Milletvekili Yelda Erol Gökcan, erkekler kategorisinde ilk 3'e giren sporculara ödüllerini Milletvekili Mehmet Yavuz Demir verdi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup  Otgöz'de ilk 3'e giren sporculara madalyalarını takdim etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, "Cumhurbaşkanımızın 2020 yılını Patara Yılı ilan etmesinden dolayı bu sene bölgemiz bisiklet yol yarışlarına ev sahipliği yaptı. Bu tarz yarışların Seydikemer ve bölgemizin tanıtımına sağladığı katkı oldukça fazla. Dünyadan ve Türkiye'nin hemen her yerinden sporcular yarışmak için buraya geldi. 2021 Yılı da Patara Yılı ilan edilirse bu tarz organizasyonların destekçisi olacağız" dedi.
Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir 'de konuşmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ettiler.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN