Şehit Aileleri ve Gazilerden SED Medya'ya Ziyaret

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve Ekibi SED MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'i makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, SED MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e derneklerine yaptığı katkılardan dolayı plaket verdi.
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “Değerli arkadaşlar bugün Fethiye’mizin gözü kulağı olan FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi ve Dost Gazetesi’ni ziyaret ettik. Bu ekip bizim derneğimize her zaman yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Bizim derneğimizi tanıtmada büyük rolleri vardır. Bunun için hem derneğimiz bakımından hem de Fethiye’miz bakımından haberleriyle Fethiye’nin gözü kulağı olan bu kurumu ziyaret ettik. Kendilerinin bize ve Fethiye’ye katkılarından dolayı manevi değeri yüksek olan derneğimizin plaketini takdim ediyorum” dedi.
SED MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Başkanıma ve heyetine göstermiş oldukları ince davranıştan dolayı teşekkür ediyorum. Biz de gücümüz yettiği kadar Namık Başkan ve derneğinin haberlerine yer vermekteyiz. Bizler burada var olduğumuz sürece bunu hep gerçekleştireceğiz. Herkese geldikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN