SED Medya’ya Hoş geldin

Geçtiğimiz gün Gazete Şah’ı da kendi bünyesine katan SED Medya’ya kutlama mesajı Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ten geldi.

SED Medya'ya Hoş geldin
Güncel
Geçtiğimiz gün Gazete Şah’ı da kendi bünyesine katan SED Medya’ya kutlama mesajı Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ten geldi.

Haber Editörü: Gerçek Fethiye

SED Medya Genel Koordinatörü Sıdıka Zeybek Kölemen’in ziyaretinde konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yerel basının kendileri için önemli olduğunu belirterek; “Yerel basın bizim için Menteşe Belediyesi için çok önemli. Biz yeni bir belediyeyiz Büyükşehir yasasından sonra kurulmuş bir belediye olarak ikinci dönemimize devam etmekteyiz. Yaklaşık altı yıl oldu. Altı yıl içinde de bizim için yerel basın çok önemli. Merkez İlçemizde ki Menteşe’de yerel basınla bugüne kadar çok güzel ilişkiler kurduk ve çok güzel çalışmalar yaptık. Onlarda bize çok yardımcı oldular. Çünkü gazetecilikte tarafsızlık çok önemli. Onlarda aldığımız bilgilerde onların eleştirilerini de dikkate alarak Menteşe’de yaptığımız çalışmalarda hep yerel basın bizim için önem arz etti. Bugün de SED Medya’nın Fethiye’den Menteşe’ye geldiğini duymuş olduk. Şah Gazetesini satın almışsınız. Ben öncelikle hayırlı olsun diyor tebrik ediyorum. Fethiye’nin bir ayağı bugün itibariyle Muğla’nın merkezi Büyükşehir’in başkenti Menteşe’ye de gelmiş oldunuz. Tebrik ediyorum yolunuz açık olsun diyorum. İnşallah bundan sonra bugüne kadar olduğu gibi de yerel basında sizlerle beraber Menteşe’de güzel çalışmalarımızın olması dileğiyle Muğla’mıza Menteşe’mize sizin gazeteniz Şah gazetesi hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Son Güncelleme: 19 Kasım 2019 14:55

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN