SED MEDYA'dan Başkan Otgöz'e Ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Genel Müdür ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Kölemen, Dost Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ

Bünyesinde FRT TV, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, Gazete Zeybek, Fethiye Aktüel Dergisi ve FRT FM'i barından SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü ziyaret etti. Samimi atmosferde gerçekleşen ziyarette, Seydikemer'e yapılacak projeler konuşuldu. 
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ziyaret nedeniyle SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köktener'e teşekkür ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü de kutladı. Önümüzdeki günlerde SED Medyayı ziyaret etmek istedikleri dile getiren Otgöz, "Basın bizim için çok önemli. Yaptığımız işleri halka ulaştırmada önemli rol oynuyor. Sağ olsunlar Fethiye'deki yerel basın da bizim sesimizi duyurmaya devam ediyor. Sadece Seydikemer'de değil, Fethiye ve Muğla'nın diğer ilçelerinde yine Türkiye'de Seydikemer'in tanınmasında basının büyük yeri var. Ben SED Medya ailesine çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener de, "Başkanımızın çalışmalarını basın olarak bizde yakından takip ediyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN