SED Medya'ya teşekkür belgesi

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesi, başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı SED Medya'ya teşekkür belgesi takdim etti. Şube Başkanı Mehmet Özdemir, faaliyetlerin duyurulması ve manevi desteklerinden dolayı SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'e şükranlarını sundu.

PAYLAŞ

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir beraberinde Şube Sekreteri Burcu Akkuş ile birlikte SED Medya’yı ziyaret etti. Tarafsız ve ilkeli haberciliği ile Muğla basınında yer alan SED Medya’yı kutlayan Özdemir, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e teşekkür belgesi takdim etti. Şube Sekreteri Burcu Akkuş, çalışmalarından dolayı Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli’ye belgesini sundu. 

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şube Başkanı Mehmet Özdemir yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Ramazan Koçak’ın sizlere selamı var. Bu belgede imzası bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz manevi desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. SED Medya ailesi olarak sizlere naçizane bu belgeyi takdim ediyoruz” dedi. 

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener açıklamasında, “Genel başkanımız sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler elimizden geldiğince SED Medya olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 


 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN