SED Medya Baştan Sona Dezenfekte Edildi

FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, FRT FM, Dost Gazetesi ve Gazete Zeybek'i bünyesinde bulunduran SED Medya, Covid-19 salgınına karşı baştan sona dezenfekte edildi. Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri tüm Fethiye'deki kurumların dezenfekte çalışmalarını yaparken bugün de SED Medya binasını baştan aşağı dezenfekte yaptı. 

PAYLAŞ

FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, FRT FM, Dost Gazetesi ve Gazete Zeybek’i bünyesinde bulunduran SED Medya, Covid-19 salgınına karşı baştan sona dezenfekte edildi. Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri tüm Fethiye’deki kurumların dezenfekte çalışmalarını yaparken bugün de SED Medya binasını baştan aşağı dezenfekte yaptı. 
Korona virüsüne karşı Fethiye’de dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdüren Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Likya İş Merkezinde bulunan SED Medya’yı baştan sona dezenfekte ettiler. Dünyayı ve tüm Türkiye’yi de etkisi altına alan bu salgına karşı SED Medya’da titiz şekilde dezenfekte edildi. Salgının çıktığı günlerden itibaren hemen her gün dezenfekte çalışmaları yapılan SED Medya’da bu kez Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri reji odalarından stüdyolara, radyodan gazete ofislerine kadar hemen her bölümü ilaçlayıp ellerin dokunabileceği tüm ayrıntı bölümlerini de ilaçla sildiler.  
SED Medya yetkilileri böylesine bir ortamda tüm Fethiye’de yoğun şekilde çalışan Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfektan ekiplerine teşekkür ettiler. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN