Şampiyonadan madalya ile döndü

17-25 Eylül 2021'de Nuri Eroğlu Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 66 ilden 612 sporcunun katılımıyla Zonguldak'ta yapıldı.

PAYLAŞ
Şampiyonadan madalya ile döndü
17-25 Eylül 2021’de Nuri Eroğlu Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 66 ilden 612 sporcunun katılımıyla Zonguldak'ta yapıldı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Muğla’mızı Fethiye’mizi Temsilen Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena antrenörü ve sporcusu Songül Ayten’de katıldı. Büyük Kadınlar 60 kg 4 maç yapan Songül hoca Türkiye 3. sü oldu. Muğla’mızın ve Fethiye’mizin Büyük kadınlardaki ilk madalyası olması açısından büyük önem taşımaktadır.
Songül Ayten “Katıldığım ilk Türkiye boks şampiyonası idi gelecek sene daha iyi antrenman yapıp şampiyon olacağım “ dedi. 
Evren Arslan “Fethiye’den gidişimizden itibaren sıkıntılarla çıktığımız Zonguldak’taki Türkiye şampiyonasına şimdilik güzel bir sonuçla döndük. Pandemiden dolayı antrenman ve maç eksiğimiz olsa da Muğla’mıza ,Fethiye’mize Büyük kadınlardaki ilk madalyayı getirdik Gelecek seneye daha güçlü ve daha iyi hazırlanıp altın madalyayı getireceğiz” dedi. 
Muğla boks il temsilcisi Yusuf Işık arayıp tebrik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN