Saloon Hera'dan Alkışlanılacak Hareket

Fethiye'de hizmet veren güzellik merkezlerinden Saloon Hera, düzenlediği çevre festivali ile doğa ve çevre konusunda farkındalık oluşturdu. Çamköy Mahallesi'nde bulunan alana fidan diken katılımcılar, nefes alan bir dünya için katkıda bulundular.

PAYLAŞ

Yoğun katılımın olduğu Saloon Hera çevre festivalinde; büyük küçük demeden çam fidanlarını toprakla buluşturan katılımcılar, gelecek nesillere doğa sevgisini de aşıladılar.Temiz ve nefes alan bir dünya konusuna vurgu yapılan etkinlikte, davetlilere çeşitli ikramlarda da bulunuldu. SaloonHera Sahibi Baki Çam önderliğinde aylar öncesinden hazırlığı yapılan çalışma öncesinde Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü görevlileri fidan dikimi konusunda bilgiler de aktardılar. 
Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini kaydeden Baki Çam, önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı ve geniş katılımlı etkinliklere imza atacaklarını söyledi. Çamköy Mahallesi’nde bulunan alana yüzlerce fidan dikilirken, katılımcılar böyle anlamlı bir organizasyondan dolayı salon yetkililerine teşekkürlerini sundular. 

NEFES ALAN BİR DÜNYA
Saloon Hera Sahibi Baki Çam yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 2-3 aydır bu proje ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün bunu gerçekleştiriyoruz. Amacımız nefes alınan bir dünya. Bu konuda müşterilerimiz ve katılımcılarımızla beraber fidanlarımızı toprakla buluşturduk. SaloonHera olarak 8 yıldan bu yana hizmet veriyoruz ve bu doğrultuda yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Sürekli sosyal sorumluluk projeleri içerisinde olacağız. Önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı ve geniş katılımlı çalışmalara imza atacağız. Hem çevremize hem de geleceğimize yatırım yapıyoruz. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Bu bir başlangıç. Bunun devamı mutlaka gelecektir” dedi. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN