Sağlık için egzersiz yaptılar

Diyetisyen Aliye Andaç ve Eşi Antrenör İsmail Andaç Fethiye Belediyesi Şehit Fethi Bey Parkı'nda egzersizin ve sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenlediler.

PAYLAŞ
Sağlık için egzersiz yaptılar
Diyetisyen Aliye Andaç ve Eşi Antrenör İsmail Andaç Fethiye Belediyesi Şehit Fethi Bey Parkı’nda egzersizin ve sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenlediler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Şehit Fethiye Parkı’nda Pazar günü sabah 10.da düzenlenen etkinlikte katılımcılar yarım saat boyunca Antrenör İsmail Andaç önderliğinde egzersiz yaptılar. Okullarda da egzersiz ve sağlıklı beslenmenin önemini anlatmak için seminerler vermeyi planladıklarını belirten Diyetisyen Aliye Andaç “Fitvizyom Diyet ailesi olarak egzersizin ve sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Amacımız diyabet başta olmak üzere kronik rahatsızlıklardan korunmanın tek yolunun dengeli beslenme ve düzenli egzersizden geçtiğini anlatmaktı. Yarım saatlik kısa bir egzersiz yaptık. Katılan herkese teşekkür ederiz. Herkese kendine en uygun egzersizi yapmasını tavsiye ediyoruz. On dakikalık egzersizin bile şeker kontrolü üzerine çok güzel etkileri var” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN