Sağlam, '2 binin üzerinde ihtiyaç sahibine ulaştık' 

Nisan ayı başında birkaç gönüllünün, Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan giyim mağazasına getirdiği sebze, meyve, ekmek ve bakliyat türü yardımlar her geçen gün büyüyerek daha fazla kişiye ulaştı. 'Hayrat Manav' adının verildiği yardım kampanyası 22 Mayıs Cuma günü sona ererken giyim mağazasının önü bugün de gıda paketleriyle doldu taştı. 

PAYLAŞ

Dost Gazetesinden Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Nisan ayı başında birkaç gönüllünün, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan giyim mağazasına getirdiği sebze, meyve, ekmek ve bakliyat türü yardımlar her geçen gün büyüyerek daha fazla kişiye ulaştı. ‘Hayrat Manav’ adının verildiği yardım kampanyası 22 Mayıs Cuma günü sona ererken giyim mağazasının önü bugün de gıda paketleriyle doldu taştı. 

Nisan ayı başında birkaç gönüllünün, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan giyim dükkanına getirdiği sebze, meyve, ekmek ve bakliyat her geçen gün büyüyerek daha fazla kişiye ulaştı. Yardımlarının ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını isteyen vatandaşlar esnaf Salih Sağlam’ı da aracı olarak seçti.  Salih Sağlam, hayırseverlerin bağışladığı gıdaları ihtiyaç sahipleriyle buluşturdu. 3 Nisan’dan bugüne kadar devam eden yardım kampanyası 22 Mayıs Cuma günü sona ererken yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar son günde yardım paketlerini Salim Sağlam’a teslim etti.

Yardımda bulunan hayırsever vatandaşların isimlerinin saklı kalmasını istediklerini kaydeden Sağlam, yardımda bulunan vatandaşların soy isimlerini belirtmeden isimlerini sayarak teşekkür etti. 

Sağlam, “Hayırsever vatandaşlarımız sayesinde 3 Nisan’dan bugüne kadar burada aralıksız yardımlar devam etti. 2 binin üzerinde ihtiyaç sahibine ulaştık. Yardımda bulunan vatandaşlarımız isimlerinin saklı kalmasını istediler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu kampanya yarın (22 Mayıs Cuma günü) sona eriyor. İnşallah virüssüz yaşayacağımız günler bir an önce gelir” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN