'Saçım Saçın Olsun' kampanyasına Fethiye'den destek

Fethiye'de yaşayan Nurcan Türkoğlu Çiçek, Kansersiz Yaşam Derneği'nin başlattığı 'Saçım Saçın Olsun' kampanyasına destek amacıyla, uzattığı saçlarını lösemi hastalarına peruk yapılmak üzere Kansersiz Yaşam Derneğine bağışladı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Kanser hastalarının tanı ve tedavi sırasında yaşadığı psikolojik tahribatı azaltmayı hedeflemek amacıyla başlatılan ’Saçım Saçın Olsun’ kampanyasına, Fethiye’den de destek geldi. Yeni doğum yapan Nurcan Türkoğlu Çiçek, bebeği için bağışta bulunmak istediğini; eşinin de desteği ile saçlarını bağışlamaya karar verdiğini söyledi. Sevil Kuaför’de gerçekleşen bağışta, Kuaför Aytekin Demirtaş saç kesimini yaptı. Herkesin bu kampanyaya destek vermesini isteyen Nurcan Türkoğlu Çiçek, “Uzun yıllardır uzun saçlı biri olarak çok değişik hissediyorum ama çok mutluyum. Herkesin kesinlikle yapabileceği bir bağış” dedi. 

FETHİYE’DE DE BU BAĞIŞLAR YAPILABİLİR
Nurcan Türkoğlu Çiçek yaptığı açıklamada, “40 günlük bir bebeğim var. Bebeğim doğmadan önce eşimle birlikte çocuğumuz için ne yapabiliriz diye düşünmüştük. ‘Saçım Saçın Olsun’ kampanyasını da televizyonda görünce, bende saçlarımı bağışlamaya karar verdim. Bebeğim 40. Gününü doldurunca bağış yapmaya geldi. Sağ olsun Sevil Hanım’da bu konuda bize destek oldu. Uzun yıllardır uzun saçlı biri olarak çok değişik hissediyorum ama çok mutluyum. Herkesin kesinlikle yapabileceği bir bağış... Ben bir anne olarak yaptım. Herkesin kampanyaya destek vermesini isterim” ifadelerini kullandı. 

HERKESİN DUYARLI OLMASINI İSTİYORUM
Kuaför Aytekin Demirtaş kampanyaya destek verilmesini isteyerek, “Çok mutluyum. Bütün kuaför arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Bu kampanyayı desteklemelerini istiyorum. İstanbul’da kuaförler olarak saçım saçın olsun kampanyasını başlatmıştık. Bununla ilgili çok güzel dönüşler aldık. Eminim Fethiye’de de bu bağışlar yapılabilir. Fethiye’de bu kampanya için ilk kesimim bunun içinde çok mutluyum. Herkesin böyle duyarlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. (ONUR ÇADIR)

 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN