Saat değişikliği mağduru oldular

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. yıldönümü töreni için Fethiye Kaymakamlık binası önüne gelen Özel Ata Okulları öğrenci ve öğretmeninin yanı sıra bazı vatandaşlar, törenin saat 09:00'da yapıldığını duyunca büyük üzüntü yaşadılar. Kendilerinin saat değişikliğinden haberleri olmadığını vurgulayan öğrenci ve öğretmenler, yenilenen kaymakamlık binası bahçesindeki Atatürk anıtı önünde fotoğraf çektirerek ayrıldılar.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yıldönümü töreni için Fethiye Kaymakamlık binası önüne gelen Özel Ata Okulları öğrenci ve öğretmeninin yanı sıra bazı vatandaşlar, törenin saat 09:00’da yapıldığını duyunca büyük üzüntü yaşadılar. Kendilerinin saat değişikliğinden haberleri olmadığını vurgulayan öğrenci ve öğretmenler, yenilenen kaymakamlık binası bahçesindeki Atatürk anıtı önünde fotoğraf çektirerek ayrıldılar. Tören için Kaymakamlık binası önüne gelen Ata Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Akarsu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamaya geldik. Bizden başka gelen de olmadı dedi. 
Elindeki Türk bayrağı ile kendi bayramını kutlamak için gelen Ata Koleji öğrencisi Güney Tahir Akarsu, “Benden başka çocuğun olmaması bütün görevin bana düştüğünü gösteriyor. Herkesi mutlu etmek büyük bir onur. Bayrağı taşımak güzel bir vazife. Çok mutluyum ve hiçbir pişmanlığım yok. Her gün görevlerimi yapıp, atama saygımı gösterirsem bayram daha anlamlı olur. Her yıl ve her gün umarım coşkulu geçer” diye konuştu.
Saat değişikliğinden haberi olmayan bir vatandaş ise “Törene geldik ama saat değişikliği olmuş. Bizlerin de haberi olmayınca buruk bir kutlama oldu. Çocuklar olmadan çocuk bayramı kutladık” dedi.

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN